Klubist

Rifle & Pistol Club on asutatud 2007.a. alguses eesmärgiga arendada practical-laskmist ja relvakultuuri Eestis. Rifle & Pistol Club on Eesti Practical-laskmise Ühingu liikmeks olev spordiklubi, kelle liikmeskonna moodustavad nii riiklikus kui ka tsiviilsektoris töötavad liikmed. Täna tegutseb klubi peamiselt kahes piirkonnas – Tallinnas ja Tartus.

Klubi juhatus on seitsmeliikmeline. Juhatuse liikmed: Andy NoormetsToomas Kuuse, Aldo Kremm, Aret Leetsaar, Lauri AbelVirgo PaiRoland Rebane.

Rifle & Pistol Club pakub oma liikmeskonnale võimalusi harrastada practical-laskmist. Klubi liikmeskond on tasemel, mis võimaldab korraldada nii turvakursuseid kui ka erineva taseme practical-laskmise võistluseid. Klubi liikmeks võivad saada practical-laskmise laskespordiga tegelemisest huvitatud füüsilised isikud. Klubi praktikal-laskuriks saamiseks tuleb läbida turvakursus, täita liitumisavaldus ning oodata klubi juhatuse positiivset vastust.

Liitumisavalduse esitamisest hiljemalt kolmekümne päeva jooksul võtab klubi juhatus vastu otsuse, positiivse otsuse korral tuleb tasuda sisseastumis- ja liikmemaks.

2022. aastaks määratud aastamaks on 140 eurot ja sisseastumismaks 225 eurot. Klubi naisliikmed, juuniorid ja seeniorid maksavad aastamaksust 50%.

Põhikiri

Kodukord