Avame lasketunnid alates 18.05.2020

Avame lasketunnid alates 18.05.2020. Ühes lasketunnis saab osaleda kuni 5 laskurit, broneerimissüsteemi lisatakse vastav piirang.

Deso vahendid käte puhastus on tiirus olemas allkirjaraamatu juures ja tiiru ooteruumis. Eraldi olemas pindade puhastus vahend ukselingid.

Palub jälgida tervise kaitsmisega seotud põhimõtteid.
INIMESTE TERVISE KAITSMISEGA SEOTUD PÕHIMÕTTED:

    1. Füüsilise distantsi hoidmise võimalikkus min 2 meetrit
    2. Isikukaitsevahendite kasutamine kõrgendatud viirusohtu arvestades – peame oluliseks, et laskuritele on tagatud turvatunne. Võimaldame distantsi hoidmist, klubi kindlustab kõigile vahendid käte ja pindade desinfitseerimiseks ning ruumide põhjalikuma puhastamise. Näomaskide jm nakatumisohtu vähendavate vahendite kasutamine on oodatud ja isiklik valik.
    3. Riskirühmade täiendav kaitsmine –Kuna vanemad vanusegrupid on koroona viirusest enam ohustatud, pöörame erilist tähelepanu vanusegruppi 60+ kuuluvatele laskuritele ja instruktoritele. Krooniliste terviseprobleemide puhul, mis samuti paigutavad inimese viirusele vastuvõtlikkuse mõttes riskirühma, on vajalik inimese enda tahe selle info avaldamiseks ja kontaktidest hoidumine ning piirata lasketiiru siseruumides viibimist.